fbpx

O nas.

Jesteśmy dwuosobowym zespołem z dużym doświadczeniem i pasją! Dzięki temu, że jesteśmy małym zespołem, jesteśmy bardziej dostępni i możemy więcej czasu poświęcić na kontakt z Tobą oraz więcej uwagi poświęcić na Twój projekt.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Nie boimy się nowych wyzwań, lubimy przekraczać granicę i podejmować się nowych zadań. Potrafimy każdemu klientowi szczerze i dobrze doradzić, a nawet odradzić jak jest taka potrzeba. Nasza praca to też nasza pasja, lubimy to co robimy i robimy to co lubimy! Stale się szkolimy i rozwijamy, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. A biznes naszych klientów traktujemy jak nasz własny. Dzięki naszej pracy mamy kontakt z ciekawymi ludźmi, poznajemy nowe branże, jej problemy i wyzwania.

Specjalizujemy się szczególnie w social media marketingu i tworzeniu stron internetowych. Chętnie pomożemy w wypromowaniu marki i dotarciu do nowych klientów.

Mateusz

Web Developer

Uwielbia programować i tworzyć strony, robi to z dokładnością i cierpliwością. Mateusz jest też specjalistą od grafiki, tworzy grafiki, eksperymentuje i jest mistrzem photoshopa.

Joanna

Social Media Ninja

Zafascynowana social mediami. Zajmuję się marketingiem, doradza naszym klientom, ma mnóstwo pomysłów. W wolnych chwilach uczy francuskiego.